Prezentacja wszystkich drużyn już za nami.

W dniu 19-03-2015r odbyła się prezentacja wszystkich drużyn klubu CKS Czeladź począwszy od najmłodszych skrzatów i żaczków a kończywszy na seniorach. Prezentacja odbyła się z wielką pompą, na Hali MOSiR.

Kolejną ważną informacją jest fakt, że drużyna juniorów pozyskała dwóch sponsorów którzy będą wspomagać nasz klub.
Pierwszym sponsorem jest FOTO - OPTYK K.M SZCZERBA Firma posiada sieć Optyków na terenie Czeladzi i Piasków.
Kolejnym sponsorem jest Firma KOWAMET zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych.
Nadal trwają rozmowy, może wkrótce dołączą kolejne firmy które z przyjemnością podejmą współpracę z najprężniej rozwijającym się klubem zagłębia. Wszystko to dzięki bardzo dobrej współpracy z Zarządem Klubu, który jasno i czytelnie przedstawił przyszłość klubu.

Powiązana galeria: